top of page

O nás

Dovoľte by sme Vám predstavili štýlovú reštauráciu v historickom centre mesta, zariadenú v rozprávkovom prostredí víl a dobrých ľudí, doplnenú prvkami okolitej prírody so žblnkotajúcím potôčikom pretekajúcim priamo cez miestnosť.

Návštevníci sa v nej budú cítiť akoby sedeli uprostred lesa a svetelné lúče dopadali priamo na ich stôl.

Reštauráciu dotvára pútavé zariadenie doplnené obrazmi hlavných hrdinov Pána prsteňov. . Kapacita reštauračnej časti je 60 miest, kaviarenská časť ponúka 40 miest a okrem iného aj galériu z výhľadom na celú reštauráciu pre dosiahnutie maximálnej atraktivity a spokojnosti hostí.

Tretia časť projektu je zameraná na letné mesiace. Ponúka letnú terasu priamo v exteriéroch zrekonštruovanej historickej časti centra mesta Brezna. Terasa ma kapacitu 80 miest a obkolesuje ju nádherná alej plná kvetov a zelene. Nechýba ani detský kútik kde sa vaše ratolesti môžu tešiť z preliezok, hojdačiek a opičej dráhy.

Aj tým najnáročnejším máme čo ponúknuť, banketku umiestnenú vo veži našej stavby s kapacitou 14 miest a zariadenú v rustikálnom štýle, kde je možné usporadúvať rôzne uzavreté posedenia.

Naša reštaurácia ponúka okrem rozprávkového prostredia Pána prsteňov výbornú kuchyňu, kvalitné nápoje a možnosť organizovať akcie rôzneho druhu: svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, obchodné stretnutia, posedenia pri hudbe.

Čerstvé artyčok pizza

Kuchyňa

K príprave jedál používame vždy čerstvé a kvalitné ingrediencie.

Heart Dezert
bottom of page